Yükleniyor...

Wenge Mobilya

Hakkımızda

Genç,dinamik,idealist kadrosu ve prensipli,etik çalışma anlayışı ile kısa sürede adından söz ettirmeyi başardı.

WENGE mobilya markasının ardında müşterilerinin bireysel ve kurumsal renkleriyle kendi trendlerini oluşturma fırsatı veren planlı üretim ve buna bağlı satış stratejisi bulunmaktadır.

WENGE mobilya sadece mobilya üretmiyor farklı koleksiyonlarda tasarlıyor.WENGE mobilya koleksiyonları özgün tasarımlarıyla sektörde farklı bir çığır açtı,koleksiyonlarındaki iddialı özgünlük bundan sonraki tasarımlarımızda da en az şimdikiler kadar başarılı olma zorunluluğu getirmektedir.

Modern, Avangarde, Art Deco

Konfor ve Estetik Bir Arada

Konfor ve estetik anlamda bireysel ve kurumsal beklentilerinizi özgün tasarımlara dönüştürerek,modern,avangarde,neo klasik  ürün gruplarına sahip koleksiyonlarımız nihai kullanıcılar tarafından yoğun ilgi görmektedir.

Doğru ürün ve satış sonrası sağladığımız hizmet anlayışı ile kaliteli mamül ilkesini bütün olarak ele alan WENGE mobilya,yüksek müşteri memnuniyeti sayesinde ürünlerinin yurt içi ve yurt dışında özel ilgi görmesine sebep olmuştur.

Yatak Odası,Yemek Odası,Tv Ünitesi,Koltuk Takımları ve Ev Aksesuarlarıyla sektöre hizmet veren WENGE mobilya sağladığı kolaylıklarla müşterilerinin vazgeçilmezi olmuştur.

WENGE mobilya olarak  ürün,hizmet,güven,kalite eksenine verdiğimiz önemi,kurumsallaşma ve markalaşma yolundaki çabalarımız ile yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikimler ile sürekli büyüyen,güçlenen ve bu özelliği ile topluma fayda ve katkı sağlayan bir kurum haline gelmiştir.

Top